Aktualności

Serdecznie dziękujemy wszystkim Odwiedzającym nasze stanowisko podczas niezwykle udanej imprezy, jaką okazały się Targi SURFACE-EXPO w Kielcach. Cieszymy się, że mogliśmy pokazać naszym aktualnym i przyszłym Klientom nowości w naszej ofercie, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem – szczególnie urządzenie do metalizacji natryskowej łukiem elektrycznym oraz myjnie i destylarki do rozpuszczalników. Mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie podczas kolejnej imprezy tego typu. Kliknij tutaj, żeby zobaczyć więcej zdjęć.

 

 

Zapraszamy Państwa serdecznie do udziału w targach EXPO-SURFACE odbywających się w dniach 28-30 marca w Kielcach. Targi Kielce gościć będą już po raz ósmy przedstawicieli naszej branży, dlatego też nie mogło zabraknąć naszej firmy na tak ważnym wydarzeniu. Będzie to doskonała okazja, żeby spotkać się i porozmawiać z naszymi specjalistami oraz poznać nowości w naszej ofercie. W tych dniach nasz zespół z przyjemnością postara się odpowiedzieć na Państwa wszelkie pytania dotyczące komór śrutowniczych i innych urządzeń do obróbki strumieniowo-ściernej, jak również zaprezentuje najmniejszą i najlżejszą na rynku maszynę do łukowej metalizacji natryskowej. Będą również inne nowości, o których dowiecie się Państwo na targach!

 

Z dumą informujemy, że firma Szatkowski została wyróżniona w 17. edycji RANKINGU NAJBARDZIEJ DYNAMICZNYCH MAŁYCH I ŚREDNICH FIRM "GAZELE BIZNESU"!

Jest to dla nas tym większa motywacja do codziennej pracy na rzecz rozwoju naszej firmy.

Szanowni Państwo

Witamy na nowym elemencie naszej strony – aktualnościach. Stworzyliśmy go, by móc Państwa informować o wszystkich interesujących zdarzeniach dotyczących naszej firmy!
Tymczasem zapraszamy Państwa do polubienia naszego nowego fanpage’u na facebooku oraz do obserwowania naszego tweetera, gdzie również będą pojawiać się nowości.

Dane kontaktowe


SZATKOWSKI s.c.
Leszek, Mirosław, Wiesław Szatkowscy
ul. Przemysłowa 34
85-758 Bydgoszcz
kujawsko-pomorskie, Polska

T: 52 322 31 61;
T: 52 342 13 07;

Dział handlowy:

T: +48 795 122 035
T: +48 795 122 036
T: +48 668 645 138

biuro@szatkowski.pl

JoomShaper