Komory śrutownicze

Komory śrutownicze

Komory śrutownicze - produkujemy, dostarczamy i kompleksowo montujemy komory śrutownicze do czyszczenia strumieniowo-ściernego (tzw. piaskowania, śrutowania).

Każda nasza komora śrutownicza wykonywana jest według indywidulanego projektu, zaakceptowanego przez Inwestora. W ramach projektu ustalone zostają między innymi elementy takie, jak:
1. Wymiary komory śrutowniczej (patrz: realizacje),
2. Systemy Recyrkulacji Ścierniwa,
3. Odpylacze i System Wentylacji,
4. Bramy,
5. Oświetlenie.

Oferowane prze naszą firmę komory śrutownicze mogą być jedno i wielościerniwowe (ścierniwo typu: śrut, elektrokorund, kulki szklane i inne). komora śrutownicza firmy Szatkowski może być skonstruowana jako obiekt wewnętrzny, lub obiekt zewnętrzny.

 

Wszystkie urządzenia, będące elementami komory śrutowniczej, sterowane są przy użyciu Głównej Tablicy Sterującej. Dzięki temu możliwe jest ciągłe monitorowanie pracy komory. Wyświetlacz informuje o zdarzeniach obsługowych oraz serwisowych, jak i pozwala na podgląd zdarzeń alarmowych.
Możliwy jest transport i montaż komory śrutowniczej na terenie całej Polski i nie tylko – oferujemy nasze rozwiązania również za granicą. Nasze urządzenia zgodne są z polskimi i europejskimi normami środowiskowymi i BHP.

Na indywidualne życzenie Zamawiającego, umożliwiamy wyposażenie Komory w  Systemy transportu wsadu. W ramach tego systemu proponujemy kompleksowe rozwiązania, takie jak:
1. Górny system transportu wsadu
2. Dolny system transportu wsadu – wyposażone w betonowe pasy jezdne zabezpieczone blachą, albo torowisko szynowe, wraz z wózkiem obsługowym.

Dane kontaktowe


SZATKOWSKI s.c.
Leszek, Mirosław, Wiesław Szatkowscy
ul. Przemysłowa 34
85-758 Bydgoszcz
kujawsko-pomorskie, Polska

T: 52 322 31 61;
T: 52 342 13 07;

Dział handlowy:

T: +48 795 122 035
T: +48 795 122 036
T: +48 668 645 138

biuro@szatkowski.pl

JoomShaper