Urządzenia do metalizacji łukiem elektrycznym

Urządzenia do metalizacji łukiem elektrycznym

Zestaw do łukowej metalizacji natryskowej jest kompletnym urządzeniem służącym do wykonywania  powłok antykorozyjnych cynkowych, aluminiowych i cynkowo-aluminiowych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii i opatentowanych rozwiązań, urządzenie to jest niebywale lekkie i małe, w porównaniu innych tego typu urządzeń na rynku. Czyni to z niego jednostkę wyjątkowo mobilną i wygodną w użytkowaniu!

Nasze urządzenie do metalizacji posiada 20m zasięg, dodatkowo zwiększając mobilność i komfort pracy. Dodatkowo, zastosowanie tak długiej wiązki przewodów zapewnia możliwość umiejscowienia maszyny w dostatecznej odległości, aby chronić ją przed nadmiernym zapyleniem.

Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych, pozwala operatorowi urządzenia utrzymać odpowiedni łuk oraz równomierny rozprysk metalu na powierzchni. Co więcej, jednostka sterująca dba o to, aby drut był podawany ze stałą prędkością. Dodatkowo, płynna regulacja parametrów natrysku powoduje, że urządzenie błyskawicznie dostosowuje się do wszystkich materiałów wykorzystywanych w metalizacji natryskowej.

Biorąc powyższe pod uwagę, decydując się na urządzenie do metalizacji w naszej firmie, otrzymujecie Państwo sprzęt bezpieczny i wydajny, jednocześnie wygodny w obsłudze, dzięki któremu zapewnicie sobie Państwo stałą grubość natryskiwanej powłoki!

 

 

 

Galeria

Dane kontaktowe


SZATKOWSKI s.c.
Leszek, Mirosław, Wiesław Szatkowscy
ul. Przemysłowa 34
85-758 Bydgoszcz
kujawsko-pomorskie, Polska

T: 52 322 31 61;
T: 52 342 13 07;

Dział handlowy:

T: +48 795 122 035
T: +48 795 122 036
T: +48 668 645 138

biuro@szatkowski.pl

JoomShaper