Oczyszczarki / Piaskarki

Oczyszczarki / Piaskarki

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertę urządzeń do obróbki strumieniowo ściernej.

Wraz z dostarczonym sprzętem zapewniamy Państwu:
1. Najwyższą jakość podzespołów oraz wykonania - wykorzystujemy tylko najwyższej jakości elementy znanych na całym świecie firm takich, jak Schmidt, Clemco, Airblast, Semperit itp.
2. Profesjonalne doradztwo oraz wycena urządzeń - lata doświadczeń pokazały, że różne branże charakteryzują się różnymi potrzebami w zakresie urządzeń do piaskowania, dlatego też upewniamy się, że produkt, który trafia do Klienta, spełnia w jak najwyższym stopniu jego potrzeby.
3. Profesjonalny serwis urządzeń i sprzętu u nas na miejscu i u Klienta - dostarczone do Państwa urządzenie będzie pod naszą opieką tak długo, jak tego będziecie Państwo potrzebować. Świadczymy usługi serwisowe na terenie całego kraju oraz za granicą!
4. Dostępność sprzętu i części zamiennych - jako producent komór śrutowniczych oraz sprzętu do antykorozji gwarantujemy Państwu stałą dostępność niezbędnych elementów tak, aby zminimalizować jakiekolwiek przestoje w pracy.

Oczyszczarki/piaskarki standardowe (piaskarki mobilne)

Opieramy nasze urządzenia wyłącznie na sprawdzonych rozwiązaniach. Dlatego w celu uzyskania najlepszej wydajności pracy i bezawaryjności piaskarki, nawiązaliśmy współpracę z amerykańską firmą Schmidt i staliśmy się jej oficjalnym dystrybutorem. Nasza oczyszczarka zaopatrzona w podzespoły renomowanych producentów jest znana ze swej trwałości i wydajności. Po więcej informacji zapraszamy tutaj.

Oczyszczarki/piaskarki wielkogabarytowe (wielostanowiskowe)

W sytuacji, kiedy zwykła piaskarka nie wystarczy - proponujemy rozwiązania wielostanowiskowe i wielkogabarytowe. Piaskarki wielkogabarytowe zaopatrywane są podobnie, jak nasze piaskarki mobilne - w najlepsze jakościowo części. Po więcej informacji zapraszamy tutaj.

Oczyszczarki/piaskarki kabinowe (kabiny do piaskowania)

Ponad dwadzieścia lat doświadczenia w produkcji komór śrutowniczych nauczyło nas stawać naprzeciw oczekiwaniom Inwestora. Oferujemy, oprócz typowych rozwiązań dostępnych na rynku, projekt indywidualnej kabiny do piaskowania, który uwzględni parametry czyszczonych elementów oraz zapewni maksymalną wygodę użytkowania. Po więcej informacji zapraszamy tutaj.

Oczyszczarki/piaskarki bezpyłowe

Czasami warunki oraz miejsce pracy eliminują możliwość stosowania zwykłej piaskarki mobilnej - której użycie powoduje zapylenie pomieszczenia, w którym pracuje. W takich sytuacjach proponujemy nasze oczyszczarki bezpyłowe - urządzenia posiadające system chroniący otoczenie przez zanieczyszczeniem podczas procesu czyszczenia. Po więcej informacji zapraszamy tutaj.

Oczyszczarki do czyszczenia sodą

Modne oraz nowoczesne rozwiązanie - coraz częściej stosowane w wielu branżach. Stosowanie sody oczyszczonej, w porównaniu do pozostałych ścierniw używanych do piaskowania, posiada wiele zalet i w wielu przypadku kupno oczyszczarki do sodowania okazuje się inwestycją, która się szybko zwraca. Po więcej informacji zapraszamy tutaj.

Osprzęt roboczy 

Dostarczamy - do naszych urządzeń i nie tylko! - wszelki osprzęt roboczy niezbędny podczas obróbki strumieniowo ściernej. Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi kategirami, aby poznać kompleksowość naszej oferty.

 • Dysze

  Oferujemy dysze wykonane z węglika wolframu, węglika krzemu, węglika boru. Nasze dysze do piaskowania posiadają zwężkę Venturiego, w zależności od zapotrzebowania, są to dysze długie lub krótkie. Zobacz więcej.

 • Dźwignie sterujące

  W zależności od potrzeb, proponujemy naszym Klientom rozwiązania, gdzie stosowane są dźwignie pneumatyczne (sterowane sprężonym powietrzem) lub dźwignie elektryczne (sterowane energią elektryczną). Dźwignie typu "deadman" zapewniają operowanie piaskarką z miejsca pracy operatora oraz są zgodne z polskimi przepisami. Zobacz więcej.

 • Zawory sterujące

  Niezbędny element piaskarki, dzięki któremu możliwe staje się operowanie urządzeniem z miejsca pracy. Stosowanie wysokiej jakości zaworów sterujących gwarantuje minimalizację awarii i przestojów oraz wymiany drogich elementów zużywających się. Zobacz więcej.

 • Zawory ścierniwa

  Zawory ścierniwa, będące sercem oczyszczarki/piaskarki, dopasuje się do rodzaju ścierniwa, które będzie w codziennej pracy używane. W naszej ofercie znajsują się również zawory ścierniwa, które można stosować z każdym rodzajem ścierniwa! Dzięki temu zmiana charakteru pracy maszyny nie wiąże się z dodatkowymi nakładami finansowymi! Zobacz więcej.

 • Węże i przewody

  Na jakości węży i przewodów nie wolno oszczędzać. Agresywne środowisko, w jakim pracuje piaskarka, wymaga zastosowania materiałów najwyższej jakości! Zobacz więcej.

 • Głowice do czyszczenia wewnętrznej powierzchni rur

  Piaskowania (śrutowanie) rur wewnątrz wymaga zastosowania specjalistycznego sprzętu. Dzięki stosowaniu produktu firmy Clemco, zapewniacie Państwo sobie maksymalną wydajność podczas czyszczenia rur wewnątrz. W zależności od średnicy czyszczonej rury, proponujemy produkt Clemco Hollo-Blast Junior, Clemco Hollo-Blast oraz Clemco Spin-Blast. Zobacz więcej.

 • Oprawy i złączki

  Może to się wydawać nieistotnym, lecz stosowanie jakościowych opraw i złączek wpływa w znaczącym stopniu na długość nieprzerwanej pracy piaskarki. Dlatego też proponujemy Państwu wyłącznie oprawy i złączki sprawdzonych producentów! Zobacz więcej.

 • Akcesoria i osprzęt BHP operatora

  W celu zapewnienia bezpieczeństwa pracy operatora, należy zaopatrzyć go w odpowiedni ubiór ochronny - posiadający odpowiednie zezwolenia i atesty. Zobacz więcej.

 • Pozostała armatura

  Zaopatrujemy naszych Klientów nawet najdrobniejsze elementy niezbędne do prawidłowej pracy oczyszczarki. Zobacz więcej.

Dane kontaktowe


SZATKOWSKI s.c.
Leszek, Mirosław, Wiesław Szatkowscy
ul. Przemysłowa 34
85-758 Bydgoszcz
kujawsko-pomorskie, Polska

T: 52 322 31 61;
T: 52 342 13 07;

Dział handlowy:

T: +48 795 122 035
T: +48 795 122 036
T: +48 668 645 138

biuro@szatkowski.pl

JoomShaper