Oczyszczarki/piaskarki

Oczyszczarki/piaskarki

Oczyszczarki / piaskarki firmy Szatkowski charakteryzują się wysoką wydajnością i bezawaryjnością. W naszych urządzeniach znajdują się podzespoły najwyższej jakości, od renomowanych europejskich producentów (Clemco, Schmidt, Semperit itp.). Dzięki temu mamy pewność, że niezależnie od warunków, w jakich nasza oczyszczarka będzie pracować, sprawdzi się w działaniu.

Oferujemy naszym Klientom urządzenia o zbiornikach od 25l do 200l. Piaskarka może być stacjonarna, albo wyposażona w koła (piaskarka mobilna). Możliwe jest sterowanie urządzeniem dźwignią pneumatyczną lub elektryczną.

Najpopularniejszym wyborem wśród naszych Klientów są oczyszczarki mobilne z zaworami firmy Schmidt®. Zawory te sprowadzamy dla Państwa z USA, aby zadbać o maksymalną jakość wykonania. Oczyszczarki posiadające zawór ścierniwa (Micro, Micro II, Thompson, Thompson II) i zawór sterowania (COMBO) nadają się do każdego rodzaju ścierniwa i do każdego rodzaju pracy – piaskowania, śrutowania, szkiełkowania, sodowania itp. Piaskarki te również minimalizują koszty związane z późniejszymi przestojami wynikającymi z prac serwisowych i awarii. Dlatego właśnie takie rozwiązania sprawdzają się doskonale w komorach śrutowniczych i nie tylko. Nasze urządzenia dostarczamy również do komór innych producentów.

 

Przy wyborze oczyszczarki należy pamiętać, że zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 14 stycznia 2004 r, w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy przy czyszczeniu powierzchni, malowaniu natryskowym i natryskiwaniu cieplnym (Dz. U. z dnia 4 lutego 2004 r.) istnieje obowiązek sterowania oczyszczarką z miejsca pracy operatora. Oznacza to, że zgodnie z polskimi przepisami urządzenie musi być wyposażone w sterowanie pneumatyczne lub elektryczne (np. jako dźwignia sterująca przymocowana do węża śrutowniczego), aby w zapewnić bezpieczeństwo operatorom urządzenia.

Zapewniamy profesjonalne doradztwo w doborze sprzętu do oczekiwań Klienta oraz obsługę posprzedażową i serwis urządzeń.

 

Dane kontaktowe


SZATKOWSKI s.c.
Leszek, Mirosław, Wiesław Szatkowscy
ul. Przemysłowa 34
85-758 Bydgoszcz
kujawsko-pomorskie, Polska

T: 52 322 31 61;
T: 52 342 13 07;

Dział handlowy:

T: +48 795 122 035
T: +48 795 122 036
T: +48 668 645 138

biuro@szatkowski.pl

JoomShaper