Głowice do czyszczenia wewnętrznej powierzchni rur

Urządzenie podłącza się wężem do oczyszczarki w miejsce standardowe dyszy. Ścierniwo wyrzucane jest przez końcówkę rozpraszającą, która powoduje skierowanie strumienia na wewnętrzne powierzchnie czyszczonej rury. Urządzenie jest wyposażone w cztery podwójne pierścienie o różnych średnicach, które po zamocowaniu na korpusie urządzenia powodują ustalenie położenia w osi rury. Końcówka oraz tulejki są wykonane z węglika wolframu.

 Urządzenie to jest rozwinięciem możliwości  Hollo - Blast Juniora. Do czyszczenia rur w zakresie średnic 51 – 76 mm używa się nieuzbrojonego urządzenia podłączonego do przewodu ścierniwa oprawą CHE-2 lub rurą o średnicy 1¼” i długości odpowiadającej minimum połowy długości czyszczonej rury.  
Czyszczenie rur w o większym zakresie średnic (76 – 127 mm) odbywa się przez zamocowanie na korpusie urządzenia dwóch pierścieni z czterema kompletami kołków o różnych długościach. Pozwalają one na ustawienie urządzenia dokładnie w osi rury zapewniając równomierne czyszczenia całej, czyszczonej powierzchni. Długość kołków należy dobierać do odpowiadające średnicy czyszczonej rury.

Tak jak pozostałe także i to urządzenie podłącza się w miejsce standardowej dyszy. Wyposażone jest w wózek centrujący z trzema kompletami prowadnic o różnych długościach. Ścierniwo jest wyrzucane przez dwie dysze wkręcone do obrotowej głowicy. Wbudowany hamulec pozwala na zmniejszenie prędkości obrotowej głowicy, utrzymując optymalną prędkość piaskowania.

Dane kontaktowe


SZATKOWSKI s.c.
Leszek, Mirosław, Wiesław Szatkowscy
ul. Przemysłowa 34
85-758 Bydgoszcz
kujawsko-pomorskie, Polska

T: 52 322 31 61;
T: 52 342 13 07;

Dział handlowy:

T: +48 795 122 035
T: +48 795 122 036
T: +48 668 645 138

biuro@szatkowski.pl

JoomShaper